ALPASLAN AYDAN İNTERNET HİZ. TELEKOMÜNİKASYON VE HABERLEŞME TİC. LTD. ŞTİ. - Firmamız BTK tarafından Alt Yapı İşletmeciliği, İnternet Servis Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcısı olarak yetkili bir işletmedir.

Location

0850 515 02 34

Piri Mehmet Paşa Mah. Başkomutan Cad. No:31

Silvri / İstanbul

Free Fiber İnternet

Telefon Hattı Yok

Free Fiber Net ile internete bağlanmak için telefon hattına ihtiyaç duymazsınız. Böylece ne telefon faturası ne de yalın internet bedeli ödersiniz.

Modem Yok

Free Fiber Net sizi internete bağlamak için modeme ihtiyaç duymaz. Bilgisayarınızın kablosuz internete bağlanabilmesi yeterlidir.

Sözleşme Yok

Free Fiber Net ile sözleşme doldurmazsınız, okumadığınız sayfaların altına imza atmazsınız. Free Fiber Net ile internete 5 dk içinde bağlanabilirsiniz.

Taahhüt Yok

Free Fiber Net internete ucuz bağlanamak için aylar boyu sizi bağlayan taahhütlerin altına girmez, çıktınız diye ceza ödemezsiniz.

Limit Aşımı Yok

Free Fiber Net’ te tüm tarife paketleri limitsizdir. Limit aşımı yaptığınız için ekstra ücretlendirme korkusu yaşamazsınız.

Adil Kullanım Kotası Yok

Free Fiber Net' te Adik Kullanım Kotası (AKK) bulunmaz. Aboneliğiniz süresince hiç bir gerekçeyle internet hızınız düşürülmez.