ALPASLAN AYDAN İNTERNET HİZ. TELEKOMÜNİKASYON VE HABERLEŞME TİC. LTD. ŞTİ. - Firmamız BTK tarafından Alt Yapı İşletmeciliği, İnternet Servis Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcısı olarak yetkili bir işletmedir.

Location

0850 515 02 34

Piri Mehmet Paşa Mah. Başkomutan Cad. No:31

Silvri / İstanbul

ÖN ÖDEMELİ

Bağlayıcı sözleşmelerden uzak, istediğiniz zaman kullanımı bırakabileceğiniz bir internet.

BÜTÇE DOSTU

Freefiber bütçe dostudur.. Ön ödemeli olduğu için kullanmadığınız internet hizmetine ücret ödemezsiniz.

SON TEKNOLOJİ

Freefiber altyapı bağımsız olarak çalışır.. Kablosuz olarak evinize kadar getirilir, Telekom altyapısı olmayan bölgelere alternatif hizmettir.

Türkiye'nin Kablosuz İnternet Sağlayıcısı

Free Fiber kablosuz internet servis sağlayıcısı olarak bir telefon hattına ihtiyaç duymadan,prosedürsüz şekilde internet hizmet sunmaktadır.Kablosuz internet hizmeti stabil bir bağlantı şekli olup 1 Mbps ile 1.5 Gbps varan hızlarda sağlanabilmektedir. Sizlerde Aylık 50 TL'den başlayan fiyatlar ile Kablosuz Metro İnternet ile tanışın. Firmamız BTK tarafından yetkilendirimiş denetime tabi bir kuruluştur.

Toplu Konut İçin İnternet Hizmeti

Toplu Konutlar İçin İnternet Hizmeti'ni Freefiber uzaman kadrosu ile anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Site ve toplu konut alanlarında daha ucuz ve daha hızlı internet hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.


NEDEN TOPLU KONUTLARDA FREEFİBER ?

  1. Toplu konutlarda alt yapı yatırımı tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır.
  2. Siz sadece kaliteli ve limitsiz internetin tadını 7/24 sürersiniz.
  3. Daha ekonomik ve yönetilebilirdir.
  4. İster hane olarak ödemeli ister yönetici onayı ile toplu ödeme ile hizmet verilir.
  5. Sunulan paketlerde kota bulunmaz.

Free Fiber'de Beni Neler Bekliyor ?

Güvenilirlik

Yanlışsız ve dürüst çalışma anlayışını iş ahlakımıza yansıtarak , beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek

Duyarlılık (İnsana Ve Çevreye)

Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak

Çözüm Odaklılık

Profesyonel duruşlar sergileyerek, ekip çalışmasından doğacak sinerji ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tutkulu Olmak

Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek fark yaratarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek

Esneklilik

Yönetimimizin önyargısız yaklaşıma verdiği önem ile, mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve insiyatif almasına fırsat tanımak.

Online İşlemler Kolaylığı

Ödemeleri silte üzerinden,PLAY STORE ve APP STORE'Dan Altıparmak uygulamalarımızı indirerek bütün işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Free Fiber Dünyasına Katılmak İster misiniz ?